Praca w Eltek - stanowisko Elektromonter / Elektromonterka

Firma Eltek Polska Sp.zo.o lider w dziedzinie zasilania gwarantowanego dla telekomunikacji i przemysłu z uwagi na intensywny rozwój poszukuje pracownika na stanowisko : ELEKTROMONTER / ELEKTROMONTERKA

Opis stanowiska :
- prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych
- układanie kabli i przewodów w szafach zasilaczy
- przygotowywanie wiązek kablowych
- montaż elementów mechanicznych

Wymagania :
- wykształcenie minimum zawodowe w kierunku technicznym

Mile widziane :
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki

Oferujemy :
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- praca w budynku zlokalizowanym w Szczecinie na Gumieńcach (dojazd tramwajem 8 i 10 oraz autobusem 60)
- wynagrodzenie ustalane na podstawie posiadanego doświadczenia i wykształcenia
- system pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
- współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość nauki języka angielskiego w pracy

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres: rekrutacja@eltek.com.pl